Informácie o akreditáciách a vstupenkách na Art Film Fest

Aj tento rok budú mať študenti do 26 rokov možnosť navštíviť Medzinárodný filmový festival Art Film Fest zadarmo.

Plnohodnotný celofestivalový cinepass na 17. ročník filmového podujatia, ktorý sa uskutoční od 20. do 27. júna v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne, získajú veľmi jednoducho. Stačí ak si na internetovej stránke festivalu www.artfilmfest.sk vyplnia registračný formulár. Ten je už k dispozícii až do 18. 6. 2009. Všetkým zaregistrovaným študentom bude cinepass vydaný na registračnom mieste festivalu. Musia sa preukázať študentským dokladom (index, žiacka knižka, potvrdenie o návšteve školy, študentská karta ISIC a podobne).

Okrem plnohodnotnej akreditácie majú študenti k dispozícii bez poplatku aj stanovacie priestory v Trenčianskych Tepliciach.

Študenti, ktorí si nestihnú na stránke vyplniť formulár, si od 19. 6. môžu zakúpiť zľavnený cinepass za 5 euro v pokladniach festivalu.

Zlacnený cinepass môžu získať i držitelia Teplickej karty, preukazu člena filmového klubu ASFK na rok 2009, karty EURO 26, ITIC-u a ZŤP v predpredaji v sieti Ticketportal od 1. 4. do 19. 6. za 10 euro a na mieste festivalu za 15 euro.

Štandardnú 8-dňovú permanentku si možno do konca mája zakúpiť za zvýhodnenú cenu v sieti Ticketportal za 16 euro, a od 1. 6. do 19. 6. v predpredaji za 23 euro, na mieste bude stáť 30 euro.

Účastníci nad 62 rokov zaplatia za cinepass na mieste 5 euro a návštevníci nad 62 rokov s trvalým pobytom v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne 2 eurá.

Trojdňový cinepass stojí 10 euro, jednodňový 5 euro a jednorazová vstupenka do festivalového kina 2 eurá.