Obsah

Na Milo Boyda (Gerard Butler), smoliarskeho lovca ľudí, sa usmeje šťastie, keď dostane za úlohu vystopovať a odovzdať spravodlivosti svoju bývalú manželku, reportérku Nicole Hurleyovú (Jennifer Aniston). Domnieva sa, že ho čaká ľahká odmena, ale keď mu Nicole zmizne, aby sledovala stopu vražedného spiknutia, uvedomuje si, že nič, čo sa týka jeho a Nicole, nie je jednoduché. Obaja bývalí partneri neustále stupňujú finty, ktorými sa snažia jeden druhému prejsť cez rozum – do chvíle, kedy zistia, že im obom ide o život. Možno sa domnievali, že splniť manželský sľub lásky, vernosti a vzájomného rešpektu bolo nad ich sily. Ale ak chcú prežiť, budú musieť spoločne prekonať omnoho väčšie nástrahy.

O filme

Film Lov na exmanželku vznikol pri obyčajnom susedskom rozhovore. Tými susedmi boli zhodou okolností producent Neal H. Moritz a režisér Andy Tennant, ktorí spolu v minulosti vyrobili úspešný film Dievča na roztrhanie.

„Často sa spolu len tak rozprávame, niekedy doslova cez plot,“ spomína Tennant. „Spýtal sa ma, na čom teraz budem pracovať, a ja som konštatoval, že nemám najmenšie tušenie. A Neal prehlásil, že by mal k dispozícií scenár a či sa na to nechcem pozrieť.“  Viac...

O tvorcoch

JENNIFER ANISTON (Nicole Hurley)

sa narodila v Sherman Oaks v Kalifornii a vyrástla v New Yorku. Je to všestranná herečka, ktorá bola s hereckým svetom v kontakte už od útleho detstva. Jej otcom je John Aniston, ktorý účinkoval v seriáli NBC Tak plynie čas, a krstným jej bol dnes už zosnulý Telly Savalas.
 
V minulom roku Aniston účinkovala v hite Nie je z teba až tak paf a v romantickej komédii Láska na druhý pohľad s Aaronom Eckhartom. V roku 2008 si zahrala v úspešnej filmovej adaptácii obľúbenej knihy Johna Grogana Marley a ja s Owenom Wilsonom. Nedávno sme ju mohli vidieť po boku Stevea Zahna v romantickej komédii Management. Pred nedávnom dokončila práce na filme The Baster spoločnosti Miramax s Jasonom Batemanom. Viac...

Trailer k filmu Lov na exmanželku

You must enable JavaScript and install the Flash plugin to view this player