Podporte finalistky súťaže FACE OF THE YEAR!

Rozhodnite o tom, ktorá z desiatich finalistiek získa cenu Feminity.sk! 


Akcia Face of the year sa uskutoční dňa 18.6.2011 v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave za účasti významných hostí z oblasti kultúrneho, spoločenského a politického života. Počas večera sa predstavia naši aj zahraniční speváci, medzi inými aj Anita Soul, Martin Chodúr, Andrea Zimányiová, Jana Mutňanská, Duo Ogor (Česká republika), Nicole McCloud (USA), Ben Ofoedu (Veľká Británia), Derek (Veľká Británia) a Trio operných spevákov La Gioia.

Modelingová súťaž bude prebiehať zaujímavou formou ako veľká módna show, na ktorej sa predstavia známi slovenskí a českí, ale aj zahraniční módni návrhári. Počas show takisto vystúpia najlepší slovenskí, českí a zahraniční umelci.

Predsedom poroty bude známy svetový hoteliér Henry Kallan, Slovák žijúci v New Yorku a majiteľ siete HK Hotels. Okrem neho v budú dievčatá hodnotiť aj svetová topmodelka Lucia Dvorská, riaditeľka televízie Fashion TV Gabriela Drobová, český hokejista Martin Havlat, šéfredaktorka mesačníka EMMA Eva Blahutová, grécky podnikateľ Alexandros Angelopoulos a zástupca hlavného reklamného partnera Jozef Jakubík a ďalší.

Celú show bude moderovať známy slovensky moderátor Roman Juraško. Do poroty zasadnú významné osobnosti svetového showbiznisu, a taktiež aj reklamní partneri akcie, ktorú odvysiela televízia Fashion TV. Zostrihy z akcie odvysiela vo svojich showbiznisových reláciach aj televízia Markíza, JOJ a STV1. Mediálnu reklamu v rámci printových médií zastrešuje Spoločnosť Plus 7 dní s.r.o.. Po módnej show a vyhlásení výsledkov sa uskutoční veľká párty s názvom “GLAMOUR NIGHT”, na ktorej sa predstavia známe hudobné skupiny a DJ-i.

Na víťazku čaká letecký týždňový pobyt v HK Hotels v New Yorku, ako aj zmluva s prestížnou modelingovou agentúrou. Pre všetky finalistky a celý organizačný štáb čaká týždenný pobyt v hoteli Royal Mare Village od exkluzívneho generálneho partnera Aldemar Hotels & Spa, ktorého výkonným riaditeľom je Alexandros Angelopoulos.

Alexandros Angelopoulos je jedným z najmladších a najaktívnejších členov gréckeho cestovného ruchu a podnikateľskej komunity. Je predsedom Výboru pre politiku životného prostredia gréckej Komory hotelierov a honorárny konzul Ukrajiny na Peloponéze, ale predovšetkým je osobou, ktorá nepretržite pracuje na rozvoji gréckeho cestovného ruchu na destináciu svetovej úrovne.

Počas pobytu v hoteli Royal Mare Village zabezpečí letecká spoločnosť BlueBird Airways finalistkám výlet na ostrov Santorini súkromným lietadlom.

Výťažok z akcie bude venovaný na dobročinné účely a to priamo v deň konania akcie. Konkrétne na detskú onkológiu v Bratislave. Patronát nad charitou prevzala svetová top modelka Lucia Dvorská.

Víťazka internetového hlasovania, ktorá dostane od užívateľov najviac hlasov, získava DVOJDŇOVÝ ALL INCLUSIVE POBYT V HOTELI BYSTRÁ NA TÁLOCH

 Televízia Fashion TV venuje pre víťazku mediálny priestor v hodnote 10.000 eur v  rámci slovenského ale aj celosvetového vysielania.   

 

Víťažka SMS hlasovania, číslo 6.

 Víťazkou nášho hlasovania sa stala finalistka č. 6 s počtom hlasov 904.

Gratulujeme!

Finalistky - galéria