Čoskoro

 

Take That a Constantin Film/Impact Pictures dnes spoločne oznámili, že nový singel skupiny 'When We Were Young' (z ich najnovšieho albumu 'Progressed') bude ústrednou piesňou nového dobrodružného veľkofilmu v 3D spoločnosti Constantin Film/Impact Pictures TRAJA MUŠKETIERI, ktorý príde do kín už túto jeseň.

 

Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange, Mark Owen a Robbie Williams sa rozhodli skomponovať túto skladbu po vzhliadnutí filmu na súkromnej projekcii v Los Angeles za prítomnosti režiséra Paul W. S. Andersona. Gary Barlow sa na margo singlu vyjadril nasledovne: “Film je vizuálne tak pôsobivý a nádherný, že našou hlavnou výzvou bolo hudobne sa mu prispôsobiť. Aby sme dosiahli tento zámer, vrátili sme sa ku gitarám, klavíru a tradičným pesničkovým štruktúram. Okrem toho sme mali pocit, že nám boli Mušketieri v mnohých veciach podobní.”

 

Vydanie singlu 'When We Were Young' v spojení s blížiacou sa premiérou veľkofilmu, predstavuje pre skupinu rušné obdobie, nehovoriac o ich práve prebiehajúcom turné Progress Live Tour, ktoré potrvá až do konca júla. Skupina taktiež oznámila vydanie dvojdiskového albumu s názvom 'Progressed', ktorý si to namieril rovno na vrchol britského hudobného rebríčka. Album 'Progress' z roku 2010 je súčasťou tohto dvojdiskového balenia a predal už vyše dva milióny kópii. Nový singel 'When We Were Young' je možné si vypočuť digitálne prostredníctvom Polydor Records.

 

Vo filme TRAJA MUŠKETIERI sa predstaví hviezdne herecké obsadenie: Logan Lerman, Milla Jovovich, Matthew Macfadyen, Ray Stevenson, Luke Evans, Mads Mikkelsen, Gabriella Wilde, James Corden, Juno Temple, Freddie Fox, Orlando Bloom a Christoph Waltz. Táto snímka bol nakrútená podľa slávneho románu z pera Alexandra Dumasa. Scenár napísali Alex Litvak a Andrew Davies, réžia Paul W.S. Anderson. Anderson film tiež produkoval spolu so svojím partnerom Jeremy Boltom z Impact Pictures a Robertom Kulzerom zo spoločnosti Constantin Film. Výkonným producentom bol Martin Moszkowicz. Slávnostná premiéra bude 1. septembra v Nemecku a 14. októbra v Británii a USA.

 

Slovenská a česká premiéra je naplánovaná na 13. októbra a film bude uvedený v 3D a 2D verzii.