FITKO

Fitness centier je veľa. My sa snažíme o niečo čomu divadelníci hovoria „génius loci“. Ide nám o vytvorenie špeciálnej atmosféry a rozdávanie pozitívnej energie. Snažíme sa napĺňať náš slogan „Sme viac ako fitko“.
Sme spokojní keď sú spokojní naši klienti. Aj preto sme s internetovým portálom Zoznam.sk a našim exkluzívnym partnerom Medical beauty vymysleli súťaž „Super telo“. Veríme, že sa prihlási veľa záujemcov, ktorí po skončení súťaže budú nielen chudší, krajší a zdravší ale uveria, že zázraky sa dejú aj v dnešnom uponáhľanom a stresom nabitom svete.

Pravidelne využívam kardio prístroje fitnescentra ROZADOL. Vždy ma nabijú pozitívnou energiou a pomáhajú mi udržať sa v dobrej telesnej kondícii. Rada pomôžem aj Vám. Preto som prijala ponuku podieľať sa na projekte „Super telo do plaviek“.
                                                                                                                                Iveta Malachovská
Odkedy otvorili fitnescentrum v Rozadole som jeho pravidelnou, takmer každodennou návštevníčkou. Myslím, že mám čo povedať mojim rovesníkom ohladne starostlivosti o vlastné zdravie a fyzickú kondíciu. Preto som s radosťou prijala ponuku zúčastniť sa na projekte „Super telo do plaviek“.
                                                                                                                                 Romana Škamlová