Mickeyho Magická šou
  • 30.4. - 3.5.2009 - Incheba ExpoAréna, Bratislava
  • 8.-10.5.2009 - Steel Aréna, Košice

Mickeyho Magická Šou predstavuje obľúbené Disney postavičky v kombinácii s jedinečnými iluzionistickými scénkami: v doposiaľ nevídanej kombinácii, obľúbené Disney postavičky a profesionálni iluzionisti spoločne prichádzajú v predstavení, ktoré uchváti a poteší detského diváka každého veku. Od producentov Disney On Ice, Disney Live! uvádza Mickeyho Magickú Šou, ktorá divákov zavedie do sveta, v ktorom čarovná moc Disney dostane úplne nový zmysel.

Mickeyho Magická Šou je plná nezvyčajných kúziel z Disneyho filmov, ktoré sa budú diať priamo pre Vašimi očami: Popoluškine handry sa v zlomku sekundy zmenia na prekrásne plesové šaty; Princezná Jasmína z rozprávky o Aladinovi lieta vo vzduchu; a zázračné tancujúce metly z Fantázie chcú Minnie zhodiť z nôh. Pán Majster Čarodejník sám - Mickey Mouse - predvádza udivujúce kúzla spoločne s Popoluškinou Kmotrou Vílou, Madom Hatterom z Alice v Krajine Zázrakov a skutočnými kúzelníkmi a iluzionistami Bradom Rossom a Alexom Gonzalezom. Kúzla sú umocnené prítomnosťou princezny Belle, Snehulienky a tiež Mickeyho kamošov z Toontown - Minnie, Donald, Daisy a Goofy.

"Táto šou, jediná svojho druhu, dáva rodičom a deťom šancu a moc vidieť kúzla a čary kdekoľvek," hovorí Kenneth Feld, producent Disney Live!. "Vezmeme ich na inšpirujúci výlet s postavičkami z Disney príbehov, kde sa naučia hľadať a nájsť kúzla všade okolo nich. Zároveň, diváci uvidia umelcov svetovej iluzionistickej špičky, ktorí predvedú dychvyrážajúce kúsky."

Mickeyho Magická Šou je neobyčajným zážitkom pre malých aj veľkých. Preslávený Jim Steinmeyer, ktorý spolupracoval s poprednými iluzionistami svetového formátu ako je David Copperfield, Lance Burton, či Siegfried & Roy, svoje 20 - ročné skúsenosti vnáša do tejto šou, či už ide o dynamické prepílenie Minnie na dve polovice alebo jej úžasné vyzdvihnutie do vzduchu a poletovanie nad pódiom.

V ďalšej prekvapujúcej časti kúzelník Brad Ross vyzdvihne do vzduchu Princeznú Jasmínu. Táto chvíľa je umocnená tým, že sa odohráva počas noci v pozadí s nebou plným hviezd, čo v divákovi vyvoláva náladu fascinujúcu a neskutočnú zároveň. Za zvuku prekrásnej melódie ústrednej piesne z rozprávky Aladin "A Whole New World," Brad sa napokon pripojí k Jasmíne a vznáša sa s ňou vo vzduchu. "V každom predstavení, ktoré odohráme, sa snažíme prekročiť očakávania publika," hovorí režisér Jerry Bilik. "Pomocou kúziel a ilúzií môžeme divákov zobrať na miesta za hranicami ich vlastnej fantázie. Od momentu, kedy sa na pódiu začnú diať kúzla, diváci sa stanú súčasťou jedinečnej Disney mágie."

Iluzionista Alex Gonzales využíva svoj talent v celom predstavení tak, aby prispel k veľkolepému divadelnému príbehu. V úlohe Bennyho Boyla ako nováčika sa učí, že mágia a kúzla sú všade v ňom a okolo neho. Na rozdiel od Alexa interaktívny štýl Brada Rossa ako kúzelníka rozvíja ďalší rozmer tejto šou, a to zapájanie sa detí do samotného príbehu. Brad volá deti na pódium, aby mu pomáhali v čarovaní. Či už je to výroba papierového klobúku pre kúzelníkovho učňa alebo prehľadávanie kufra pre "Najrýchlejší Únik na Svete," deti majú možnosť stať sa súčasťou predstavenia.

Bez ohľadu na to, či deti pomáhajú na pódiu alebo sedia v hľadisku, aj tak zažijú nezabudnuteľnú skúsenosť ako kúzelnícki pomocníci v Disney Live! Mickeho Magickej Šou. Počas predstavenia deti hľadajú a nachádzajú čaro vo vnútri každého z nich, keď sa stávajú súčasťou úchvatných kúziel.