O filme

Film „Nie je z teba až tak paf“ je nakrútený podľa populárneho bestselleru tvorcov seriálu „Sex and the city“ Grega Behrendta a Liz Tuccillo. Je to príbeh vzájomne prepojených dvadsiatnikov a tridsiatnikov  z Baltimoru, ktorý hovorí o ich rôznych vzťahoch prechádzajúcich od povrchného randenia načrúc až do hlbokých a ponurých vôd každodenného manželského života, pričom sa všetci usilovne snažia čítať znamenia opačného pohlavia... a veria, že práve oni budú tou výnimkou v oblasti, kde žiadne výnimky neexistujú.

Film sa pýši skvelým obsadením, ktoré reprezentujú: držiteľ Academy Award Ben Affleck v postave Neila, Jennifer Aniston si zahrala Beth, Drew Barrymore uvidíme ako Mary, držiteľku Academy Award Jennifer Connelly ako Janine, Kevina Connollyho ako Conora, Bradleyho Coopera ako Bena, Ginnifer Goodwin sa ukáže ako Gigi, Scarlett Johansson ako Anna, Kris Kristofferson ako Ken a Justin Long ako Alex.

Film „Nie je z teba až tak paf“ režíroval Ken Kwapis podľa scenára Abby Kohn a Marca Silversteina, inšpirovanom rovnomennou knihou Grega Behrendta a Liz Tuccillo.

Producentkou filmu je Nancy Juvonen, pričom Drew Barrymore, Toby Emmerich, Michele Weiss a Michael Beugg pracovali na postoch výkonných producentov.  Michael Disco a Gwenn Stroman sa ku projektu pripojili ako koproducenti.

Kreatívny štáb pracoval pod vedením kameramana Johna Baileyho, architektky Gae Buckley, strihačky menom Cara Silverman, kostýmovej výtvarníčky Shay Cunliffe, skladateľa Cliffa Eidelmana a držiteľa Grammy Award – hudobného supervízora Dannyho Bramsona.

Tento film Kena Kwapisa uvádza New Line Cinema v produkcii Flower Films Production. „Nie je z teba až tak paf“ bude distribuovať Warner Bros. Pictures a Warner Bros. Entertainment Company.