Zábava, móda, priateľstvo: Sex v meste 2 prináša všetko a ešte niečo navyše. Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon) sa opäť s chuťou zahryznú do Big Apple. Ich životy a príbehy lások pokračujú v ďalšej časti, ktorá je ako obvykle plná žiarivého lesku.
Čo sa stane potom, ako vyslovíte “Áno”? Život je presne taký, o akom dámy vždy snívali, ale nebol by to Sex v meste, aby im nepriniesol nejaké nečakané prekvapenia…tentokrát v podobe čarovného, slnkom zaliateho dobrodružstva, ktoré  ich zavedie ďaleko od New Yorku – na jedno z najluxusnejších, najexotickejších a najvzrušujúcejších miest na svete, kde sa večierky nikdy nekončia a každé zákutie skrýva nejaké tajomstvo. Štyrom hrdinkám sa podarí uniknúť práve včas, aby neupadli do klasického stereotypu manželských a materských povinností a nabrali silu im vzdorovať. 


Napokon, niekedy si naozaj musíte s babami vyraziť von.

Michael Patrick King režíroval “Sex v meste 2” na základe svojho vlastného scenára podľa TV série Darrena Stara, ktorá vznikla podľa postáv z knihy Candace Bushnellovej.  Vo filme hrajú Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon, s Johnom Corbettom a Chrisom Nothom.  David Eigenberg, Evan Handler, Jason Lewis, Willie Garson a Mario Cantone sa predstavia tiež.  King je aj producentom filmu, spolu so Sarah Jessicou Parker, Darrenom Starom and Johnom Melfim.  Toby Emmerich, Richard Brener a Marcus Viscidi boli výkonnými producentami.
Na výrobe filmu sa ďalej podieľali veteráni “Sexu v meste” ako kameraman John Thomas, vedúci výroby Jeremy Conway, strihač Michael Berenbaum, kostýmová výtvarníčka  Patricia Fields a skladateľ Aaron Zigman.
New Line Cinema predstavuje, v spolupráci s Home Box Office, Village Roadshow Pictures, A Darren Star Production - film Michaela Patricka Kinga, “Sex v meste 2,” ktorý má celosvetovú premiéru 27. mája 2010 pod hlavičkou Warner Bros. Pictures, a Warner Bros. Entertainment Company.