Ples

Asociácia personálnych agentúr Slovenska a Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov usporadúvajú a srdečne Vás pozývajú na druhý benefičný ples personalistov, ktorého organizátorom je spoločnosť Trenkwalder.

V poradí už druhý ročník plesu sa bude konať dňa 7. februára 2009 v priestoroch hotela Bonbón. Toto jedinečné a prestížne podujatie je určené vrcholovým manažérom, personálnym manažérom, špecialistom v oblasti riadenia ľudských zdrojov, ako aj ich partnerom a iným významným hosťom z celého Slovenska.

Cieľom podujatia je stretnutie kolegov z oblasti HR na neformálnej úrovni, vytvorenie jedinečnej atmosféry a strávenie príjemného večera. Hostia sa môžu tešiť na skvelú zábavu a príjemnú atmosféru večera, ktorým ich bude sprevádzať známa moderátorka Adela Banášová. Na plese vystúpi Pavol Hammel, Duo Dva a pol a víťazi súťaže Slovensko má talent – break dancová tanečná skupina Old School Brothers.

Príďte sa príjemne zabaviť a staňte sa aj Vy súčasťou v poradí už druhého benefičného plesu personalistov. V prípade záujmu o bližšie informácie pošlite email na registracia@plespersonalistov.sk
Miesto konania:
   

Miesto konania:

Hotel Bonbón, www.bonbon.sk

Dátum konania:

7. február 2009

Príchod hostí:

18.30 – 19.30 hod.

Začiatok programu:

19.30 hod.

Dress Code:

Black Tie

Cena lístkov

80 EUR (2 410,08 Sk) / osoba – VIP

60 EUR (1 807,56 Sk)/osoba – NORMAL

Program

Môžete sa tešiť na pestrý večer plný hudobných aj tanečných hviezd, ktorým Vás bude sprevádzať Adela Banášová. Na plese vystúpi Pavol Hammel, Duo Dva a pol a víťazi súťaže Slovensko má talent – break dancová tanečná skupina Old School Brothers.

 

Kontakt

Ing. Jana Zedníková, MBA; tel.               0902 922 823       
Mgr. Petra Pohánková; tel:                    0902 922 859       
registracia@plespersonalistov.sk

Parkovanie

Parkovanie je zabezpečené zdarma v areáli hotela Bonbón.

Storno podmienky

29.1. – 3.2. 2009: 80% storno poplatok z výšky účastníckeho poplatku
4.2. – 7.2. 2009: 100% storno poplatok z výšky účastníckeho poplatku


Upozornenie

Objednané vstupenky je nutné uhradiť do 3 pracovných dní od doručenia zálohovej faktúry. Po uplynutí tejto doby bude neuhradená registrácia stornovaná a miesta uvoľnené pre ďalších záujemcov.

Platba

Finančnú čiastku, ktorá je výsledkom ceny vstupenky vynásobenú o počet vstupeniek, je potrebné uhradiť na účet Tatra banky s nižšie uvedeným variabilným symbolom. Do správy pre prijímateľa prosím uveďte názov spoločnosti, IČO alebo meno kontaktnej osoby.

Číslo účtu: 262 482 83 82/1100
Variabilný symbol: 123456