Agentúra Elite v Bratislave vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže 

 

Schwarzkopf Elite Model Look SR 2020

 

Castingy sa budú konať v dňoch od 27. septembra do 3. októbra v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm.

 

 

 

 

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a produkty dekoratívnej kozmetiky ARTDECO a ďalších značiek od experta na krásu. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. 

Vo väčšine miest predvedú modelky agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2020 - Schwarzkopf Looks. Všetci záujemcovia, aj z radov sprievodu či divákov, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zadarmo analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v Bratislave. Vybrané slečny a mladí muži sa zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční na Pražskom hrade. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 37. ročník svetového finále Elite Model Look. 

Ďalší ročník castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2020 pre Slovenskú republiku prebehne v septembri a oktober 2020 v týchto obchodných centrách: 

 

 

 

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2020 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, kozmetická značka Artdeco a lifestylový internetový magazín Feminity. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EMMA, BigMedia a Fashion TV czech&slovak.