Agentúra Elite v Bratislave vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže 

 

Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022

 

 

Castingy sa budú konať v dňoch od 3. júna do 9. júna v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami.

 

Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Sáša Jány k projektu hovorí: “Teším sa na možnosť reliazovať castingovú tour. Sme radi, že môžeme dať mladým zájemcom možnosť predstaviť sa nám vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Castingy sú dlhodobo skvelou platformou hľadania nových tvárí rôznych typológií, ako u dievčat, tak mužov. Existuje mnoho podôb krásy, modeling nehľadá dokonalosť, ale mladých ľudí, ktorí majú chuť v modelingu pracovať na vysokej úrovni.”   

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu. V rámci castingov budú prebiehať losovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, dekoratívnej kozmetiky The ONE od Oriflame, vlasového stylingu Rowenta a predplatné časopisu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia značky Rowenta na všetkých castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť s maximálnou starostlivosťou pre zachovanie ich zdravia. Na niektorých castingoch bude možné sa nechať učesať profesionálnym kaderníkom. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch vo vybraných mestách postarajú profesionálne vizážistky značky Oriflame, od ktorých sa bude možné nechať nalíčiť alebo absolvovať test stavu pleti. Castingy tento rok spríjemní aj vôňa kávy! V luxusných kávovaroch značky KRUPS pre vás na vybraných castingoch pripraví profesionálny barista kávu podľa vašich predstáv – od espressa cez cappuccino až po latte macchiato.

Vo všetkých mestách predvedú modelky a modelovia agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb značky Schwarzkopf, ktorá je už viac než 120 rokov priekopníkom, pokiaľ ide o vlasy, a ktorá neustále pracuje na spojení odbornosti a presnosti.

Najneskôr do 14 dní po ukončení všetkých castingov budú kontaktovaní všetci tí, ktorí postúpia do užšieho výberu. Vybrané dievčatá a mladí muži sa následne zúčastnia vyhlásenia výsledkov, ktoré sa uskutoční v júni v Bratislave. Víťazka a víťaz národného finále budú reprezentovať Slovenskú republiku na svetovom finále Elite Model Look.

Ďalší ročník castingov pre Slovenskú republiku prebehne v júni 2022 v týchto obchodných centrách:

 Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú dekoratívna kozmetika The ONE od Oriflame, značky Krups a Rowenta a lifestylový internetový magazín FEMINITY. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EMMA, Bigmedia a FashionTV czech&slovak.